Стали відомі умови прийому до закладів вищої освіти на 2020 рік

Читать на русском
Для медичних спеціальностей мінімальний конкурсний бал з другого і третього конкурсних предметів становить не менше 150 балів.

Міністерство освіти і науки затвердило умови прийому до закладів вищої освіти (ЗВО) на 2020 рік.

Відповідний документ оприлюднено на сайті Міністерства освіти і науки.

«Вступники на навчання для отримання ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветрінарного напрямків) на основі повної загальної середньої освіти допускаються до відбору на місця бюджетного (регіонального) замовлення, можуть бути рекомендовані або переведені на такі місця при наявності конкурсного балу не менше 125», - йдеться в умовах.

Для медичних спеціальностей мінімальний конкурсний бал з другого і третього конкурсних предметів становить не менше 150 балів; для спеціальності «фармація, промислова фармація" - 130 балів; для юридичних спеціальностей, міжнародних відносин і публічного права та адміністрування - 140 балів.

Також умовами передбачається можливість навчання одночасно за кількома освітніми програмами, а також у декількох закладах вищої освіти. У той же час не допускається навчання за двома чи більше спеціальностями за рахунок державного або місцевого бюджетів.

Раніше був названий розмір витрат на освіту в бюджеті-2020.

Також міністр освіти і науки назвала свої топ-завдання.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...