Норвегія виділить Україні 4 млн доларів

Читать на русском
Уряд Норвегії прийняв рішення виділити на фінансування проекту співробітництва з Україною в сфері охорони здоров'я майже 4 млн доларів.

Уряд Норвегії прийняв рішення виділити на фінансування проекту співробітництва з Україною в сфері охорони здоров'я майже 4 млн доларів.

Про це повідомляє посольство України в Норвегії в четвер, 24 жовтня.

Як зазначив посол України в Норвегії В'ячеслав Яцюк, таке рішення відкриває шлях до створення нового напряму взаємовигідного співробітництва між країнами.

«Особливо важливе значення для України має те, що одна з головних цілей проекту спрямована на поліпшення послуг української медицини в області фізичної і психологічної реабілітації, наданих пораненим українським військовослужбовцям та іншим постраждалим громадянам», - сказав дипломат.

Проект також передбачає співпрацю в захисті від інфекційних захворювань і профілактиці та лікуванні деяких видів хвороб. Для втілення проекту, який розпочнеться в цьому році, будуть притягнуті ряд лікувальних та науково-дослідних установ України та Норвегії.

Витрати, пов'язані з реалізацією проекту, будуть розподілені між Україною і Норвегією.

«Уряд України високо цінує рішення уряду Норвегії виділити на фінансування проекту 37 млн ​​норвезьких крон (майже 4 млн доларів США)», - підкреслив Яцюк.

Раніше повідомлялося, що Німеччина виділить Міноборони України 1,5 млн євро для придбання медичного обладнання. Кошти будуть виділені на придбання мобільних рентген-апаратів, цифрових хірургічних машин і ангіографів.

Нагадаємо, Україна уклала в Норвегії великі контракти.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: