Рада схвалила верифікацію пенсій і субсидій

Читать на русском
Парламент ухвалив в другому читанні законопроект номер 1231 про верифікацію пенсій та інших державних виплат.

Парламент ухвалив у другому читанні законопроект №1231 про верифікацію пенсій та інших державних виплат.

За документ проголосували 249 депутатів.

Законопроектом, зокрема, запроваджується верифікація державних виплат – пенсій, допомог, пільг, субсидій, стипендій (крім академічних), інших виплат, що здійснюються за рахунок коштів державного, місцевих бюджетів, фондів загальнообов'язкового державного соціального і пенсійного страхування.

Верифікація держвиплат визначається як комплекс заходів щодо збору та перевірки достовірності інформації для призначення, нарахування та/або здійснення державних виплат.

«Верифікація державних виплат буде здійснюватися в інформаційно-аналітичній платформі (автоматизованій системі накопичення, обробки, аналізу інформації, отриманої від суб'єктів надання інформації) шляхом застосування комплексу заходів щодо збору, проведення аналізу і порівняння параметрів інформації, а також виявлення невідповідності даних в автоматизованих інформаційних системах, реєстрах, базах даних», - зазначалося у пояснювальній записці.

Нагадаємо, розмір середньої пенсії в третьому кварталі 2019 року склав 3019 гривень. З цього можна зробити висновок, що показник практично не змінився порівняно з минулим роком.

Раніше стало відомо, скільки в Україні працюючих пенсіонерів.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал