Президент підписав закон про зміни регламенту Ради

Читать на русском
Пропозиції та поправки до законопроекту, який готується до другого читання, можуть вноситися лише до того тексту законопроекту.

Закон «Про внесення змін до статті 116 Регламенту Верховної ради України про вимоги до пропозицій та поправок до законопроекту, який готується до другого читання» підписав глава держави, Володимир Зеленський в середу, 16 жовтня.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Пропозиції та поправки до законопроекту, який готується до другого читання, можуть вноситися лише до того тексту законопроекту (розділів, глав, статей, їх частин, пунктів, підпунктів, абзаців, речень), який прийнятий Верховною Радою України за основу.

У той же час основний комітет, як виняток, може вирішити взяти до уваги внесені пропозиції та поправки по виправлень, уточнень, усунення помилок і/або суперечностей в тексті законопроекту, інших структурних частин законопроекту і чи інших законодавчих актів, що не були предметом розгляду в першому читанні. При цьому повинні бути вказані необхідність внесення цих поправок у висновках головного комітету та/або експертного підрозділу апарату Верховної ради і оголошено головуючим на пленарному засіданні при розгляді такого законопроекту в першому читанні.

Нагадаємо, проект закону в другому читанні Рада схвалила 3 жовтня. За нього проголосували 229 народних депутатів.

Раніше, закон про імпічмент президента № 39-IX набув чинності в Україні в середу, 25 вересня.

Також відзначимо, Стефанчук анонсував зміну регламенту роботи ВР.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: