Пристайко відреагував на арешт українця в Криму

Читать на русском
За словами міністра, запобігти арешту українців у Криму можна тільки через тиск міжнародних партнерів України.

Міністр закордонних справ Вадим Пристайко відреагував на нові арешти українців в Криму.

Про це він заявив в інтерв'ю «Радіо Свобода».

За словами міністра, запобігти арешту українців у Криму можна тільки через тиск міжнародних партнерів України. Також він додав, що Україна сподівалася, що після обміну утримуваними особами із Російською Федерацією «припинять з'являтися нові політичні в'язні».

«Єдиним дієвим на сьогодні механізмом залишається тиск наших міжнародних партнерів. Тобто наші можливості щодо того, як зробити так, щоб ці люди не потрапляли в руки до ФСБ, дуже обмежені. Ми завжди раді бачити тих людей, які хотіли б жити разом із нами на нашій території, і це обов'язок наш, нашого народу і уряду створити умови достатні для того, щоб ці люди могли переїхати хоча б тимчасово і тут продовжувати жити, але як забезпечити їх права, захистити їхні права в Криму, це складно без допомоги наших західних партнерів», - заявив Пристайко.

Нагадаємо, 9 жовтня українського активіста Олега Приходька затримали російські силовики в його ж будинку. У Центрі громадських зв'язків ФСБ повідомили, що Приходько був членом українських екстремістських організацій.

Раніше, в селі Орєхово Сакського району окупованого Криму 8 лютого 2019 року російські силовики проводили обшук в будинку проукраїнського активіста Олега Приходька. Тоді у нього вилучили комп'ютер, телефон та українську символіку.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: