Ціни на нафту продовжили падіння

Читать на русском
Нафта марки Brent у Лондоні торгується на рівні $ 59,66 за барель, а сорт WTI в Нью-Йорку коштує $ 54,67.

Світові ціни на нафту еталонних марок знижуються і завершують квартал у мінусі на тлі песимістичних прогнозів зростання світової економіки.

Про це свідчать дані торгів ввечері в понеділок, 30 вересня.

Так, станом на 20:30 (за Києвом) листопадові ф'ючерси на Brent на лондонській біржі ICE Futures впали на $ 1,38 (2,26%) - до $ 59,66 за барель.

Вартість ф'ючерса на WTI на листопад в електронній сесії на Нью-йоркській товарній біржі (NYMEX) знизилася на $ 1,24 (2,22%) - до $ 54,67 за барель.

Таким чином, спред між актуальними контрактами на марки Brent і WTI складає $ 4,99 на користь Brent.

Так, у понеділок рейтингове агентство Fitch погіршило свою оцінку зростання глобального ВВП на 2019 і 2020 роки на 0,2% - до 2,6% і 2,5% відповідно. При цьому оцінка на 2020 рік передбачає найповільніше зростання з 2012 року.

При цьому агентство залишило на колишньому рівні ($ 65 за барель) прогноз цін на нафту марки Brent на поточний, 2019 рік, оскільки, незважаючи на сигнал про уразливість об'єктів нафтової інфраструктури Саудівської Аравії, країни ОПЕК+ зможуть регулювати пропозицію і запобігти істотному надлишку палива на світовому ринку.

Нагадаємо,минулий тиждень нафта завершила в мінусі. Тоді чорне золото дешевшало на тлі посилення побоювань за попит на сировину.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися: