Комітет ВР підтримав законопроект про реформу ГПУ

Читать на русском
Законопроект №1032 авторства президента Володимира Зеленського про реформування  ГПУ рекомендував парламенту ухвалити за основу та в цілому комітет ВР з питань правоохоронної діяльності.

Законопроект №1032 авторства президента Володимира Зеленського про реформування ГПУ рекомендував парламенту ухвалити за основу та в цілому комітет ВР з питань правоохоронної діяльності.

Про це заявив голова комітету з питань правоохоронної діяльності Денис Монастирський, передає кореспондент РБК-Україна.

«Хто голосує за те, щоб законопроект № 1032 рекомендувати Верховній раді ухвалити за основу та в цілому з пропозиціями комітету. 17 за рішення ухвалено», - заявив Монастирський.

Зокрема, Зеленський законопроектом пропонує реформувати ГПУ в Офіс генерального прокурора. Також передбачається ліквідувати військову прокуратуру і провести переатестацію усіх співробітників прокуратури, крім співробітників Спеціальної антикорупційної прокуратури.

Також президент пропонує збільшити рівень заробітної праці співробітників органів прокуратури та зменшити їх кількість з 15 до 10 тисяч осіб.

Нагадаємо, раніше Зеленський запропонував Верховній раді провести реформування Генеральної прокуратури. Відповідний проект закону він зареєстрував у Раді 29 серпня.

Як повідомлялося, комітет з питань антикорупційної політики не побачив ризиків корупції у законопроекті №1032 Зеленського про реформування Генеральної прокуратури України.

Додамо також, генеральний прокурор України Руслан Рябошапка заявив, що законопроект №1032 дозволить оновити органи прокуратури новими кадрами. На його думку, законопроект дасть можливість зайти в систему «іншим людям, які не є прокурорами».

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.