В Євросоюзі прокоментували запуск ВАКС

Читать на русском
Запуск роботи Вищого антикорупційного суду, який відбувся 5 вересня, підтримало представництво Європейського союзу в Україні.

Запуск роботи Вищого антикорупційного суду, який відбувся 5 вересня, підтримало представництво Європейського союзу в Україні.

Таку заяву було розміщено в twitter представництва.

Запуск Антикорупційного суду: які справи розглядатиме та чи будуть вироки5 вересня 2019 року Антикорупційний суд починає свою роботу. Загалом до Антикорупційного суду планують передати понад 170 справ.

Так, в представництві наголосили, що Європейський союз надаватиме підтримку Вищому антикорупційному суду для боротьби з корупцією.

«Сьогодні Вищий антикорупційний суд України починає роботу. ЄС вітає Україну з цією подією. Ми надалі будемо підтримувати суд у виконанні його важливої ролі в боротьбі з корупцією», - йдеться в заяві.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський оголосив про запуск роботи Вищого антикорупційного суду. Також глава держави наголосив, що роботі ВАКС допоможуть на законодавчому рівні та пообіцяв допомогу для покарання топчиновників.

Голова ВАКС Олена Танасевич повідомила, що колегії суддів, які розглядатимуть кримінальні справи, вже були створені. За її словами, було обрано шість слідчих суддів, які здійснюватимуть судовий контроль за дотриманням прав та свобод людини.

Крім того, до Вищого антикорупційного суду передадуть понад 3 тис. кримінальних проваджень, які зараз перебувають на розгляді місцевих судів.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: