Кабмін оцінив збитки від останнього ембарго Росії

Читать на русском
Заборони та обмеження поширюються на 5,3 відсотка експорту товарів з України в Росію, згідно з постановою РФ. Минулого року експорт цих товарів у РФ склав $193,3 млн.

У Міністерстві економічного розвитку і торгівлі оцінили наслідки від дії «торгової» постанови РФ.

Як передає «Слово і Діло», про це повідомляє 112.ua у вівторок, 13 серпня.

Російський уряд 18 квітня 2019 року заборонив вивозити в Україну деякі нафтопродукти, а також зобов'язав отримувати дозвіл Мінекономрозвитку на експорт дизпалива і зрідженого газу. З України заборонили ввозити вироби з паперу та картону, в тому числі, бамбукові шпалери, а також взуття та жіночий одяг.

Зазначені заборони та обмеження поширюються на 5,3% експорту українських товарів у РФ і 54% імпорту російських товарів в Україну.

«Заборона на ввезення товарів з РФ поширилася на такі товари: трубна продукція, картонно-паперова продукція, одяг, масла та інші продукти високотемпературної перегонки кам'яновугільних смол, сталевий емальований посуд, бульдозери, жатки. Експорт цих товарів у РФ у 2018 році склав 193,3 млн доларів», - повідомили в міністерстві.

Постановою заборонено вивезення в Україну таких товарів: масла і продукти перегонки кам'яновугільної смоли, нафта сира, кокс нафтовий, суміші бітумні, етилен, пропилен, бутилен, вазелін нафтовий, кокс нафтовий, вуглеводні циклічні. У 2018 році імпорт цих товарів в Україну з РФ склав 170,4 млн доларів.

«Введена дозвільна система на ввезення в Україну таких товарних позицій: вугілля кам'яне, кокс, бензин, дизельне паливо, пропан, бутан, зріджений газ. У 2018 році імпорт цих товарів в Україну з РФ склав 4 млрд 202 млн 9 тис. доларів», - відзначають у міністерстві.

Нагадаємо, що раніше Україна продовжила ембарго на російські товари.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал