У Зеленського назвали умову дострокових місцевих виборів

Читать на русском
Якщо вдасться завершити реформу децентралізації трохи швидше, відповідно, з завершеною реформою зволікати терміновими місцевими виборами, можливо, немає сенсу.

Якщо вдасться завершити реформу децентралізації трохи швидше, відповідно, з завершеною реформою зволікати терміновими місцевими виборами, можливо, немає сенсу.

Про це заявив глава виборчого штабу партії «Слуга народу» Олександра Корнієнко в інтерв'ю РБК-Україна, пише «Слово і Діло».

Корнієнко підтримує слова Богдана про необхідність завершення реформи децентралізації.

«Я дуже підтримую Андрія Йосиповича (Богдана, керівника Офісу президента, - ред.) у тій позиції, і це також позиція нашої групи в комітеті з питань державного будівництва, що потрібно завершити реформу децентралізації, а потім проводити місцеві вибори. Якщо нам вдасться завершити реформу децентралізації трохи швидше, відповідно, з завершеною реформою зволікати терміновими виборами, можливо, немає сенсу», - сказав він.

За його словами, є кілька моделей, як можна завершити реформу децентралізації. Одна з моделей передбачає прийняття змін до Конституції.

«Ми це зараз вивчаємо, бо там не обов'язково по всіх позиціях робити зміни до Конституції. У Конституції досить широко це все виписано і кілька моделей, які можна врегулювати законами, під це підходять», - сказав він.

Корнієнко каже, що введення інституту префектів є частиною цих моделей.

«Ми зараз дискутуємо, на якому рівні повинні бути ці префекти, скільки їх повинно бути і які повинні бути їхні повноваження - контролюючи законність рішень, вони повинні зупиняти або не зупиняти їх, припиняти чи зупиняти і передавати до суду. Можливо, їх потрібно наділити ще так званими стратегічними повноваженнями, щоб вони фактично продовжували лінію президента, наприклад, могли впливати на стратегію соціально-економічного розвитку регіону, якщо ми говоримо про обласний рівень», - сказав він.

Також в «Слузі народу» заявили про відсутність переговорів з «Голосом» про коаліцію.

Нагадаємо, в «Слузі народу» розповіли, які комітети віддадуть опозиції.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: