«Нафтогаз» знизив ціни на газ на серпень

Читать на русском
НАК Нафтогаз України знизила ціну природного газу для промислових споживачів та інших суб'єктів господарювання на серпень на 7,2-7,5 відсотка.

НАК «Нафтогаз України» знизила ціну природного газу для промислових споживачів та інших суб'єктів господарювання на серпень на 7,2-7,5%.

Про це повідомляє прес-служба компанії, пише «Слово і Діло».

Згідно з повідомленням, «Нафтогаз» пропонує газ за ціною 4 640 - 5 204 грн/тис. куб. м (без ПДВ і витрат на його транспортування магістральними та розподільними трубопроводами).

«Нафтогаз» поки не оприлюднив ціну на газ для населення в серпні, однак кінцева ціна газу для населення у серпні зменшиться мінімум на 5,5% порівняно з липнем і складе не більше 4 640 грн за 1 тис. куб. м без ПДВ і транспортування.

Нагадаємо, НАК «Нафтогаз України» знизила ціну природного газу для потреб населення та інших споживачів за ПСО в липні на 648 грн або на 11,7% до 4 905,67 грн за тисячу кубометрів (без урахування ПДВ і транспортних витрат). Нова ціна розрахована у відповідності з постановою Кабінету міністрів України №485 від 5 червня 2019 року.

Усього ж ціна на газ для населення за три місяці знизилася на 25% з 5 803 до 4 640 грн без ПДВ.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: