Гройсман провалив обіцянку: безкоштовну діагностику за направленням запровадять лише в 2020 році

Читать на русском
Запровадження безкоштовної діагностики для українців відклали на 2020 рік, хоча Володимир Гройсман обіцяв уже з 1 липня.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман не виконав обіцянку про те, що в Україні з 1 липня проведення низку медичних аналізів стане безкоштовним за умови направлення сімейного лікаря.

Таку обіцянку прем'єр давав у жовтні 2018 року, повідомляє «Слово і Діло».

«Ми прийшли з вами до лікаря сімейного. Він говорить: вам потрібно піти зробити УЗД і здати аналізи. Ви йдете до лікарні, вам говорять: добровільні внески. Але ми це зруйнуємо наступного року. В цьому бюджеті передбачено. З 1 липня 2019 року це вже закладено, пораховано, ми просто маємо цю систему провести в лікарні, й нам потрібен на цей час. Якщо ви прийшли до сімейного лікаря й вам дали направлення до вузького спеціаліста на обстеження – УЗД, рентген, аналізи для вас будуть безкоштовними», – заявив Гройсман.

Однак обіцяні нововведення з 1 липня чинності не набули. Безкоштовну діагностику за направленням сімейного лікаря перенесли на 2020 рік через неготовність Національної служби здоров'я та медичних установ. Таким чином, глава уряду провалив свою обіцянку.

Нагадаємо, «Слово і Діло» проаналізувало топ-обіцянок Володимира Гройсмана.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал