Джонсон призначив перших трьох міністрів

Читать на русском
Новообраний прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон призначив перших трьох міністрів у своєму уряді.

Новообраний прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон призначив перших трьох міністрів у своєму уряді.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на ВПС.

З'ясувалося, коли Зеленський зустрінеться з ДжонсономБорис Джонсон двічі відвідував Україну під час роботи міністром закордонних справ Об'єднаного королівства і тому він знає про ситуацію в Україні, збройномий конфлікт і анексію Криму.

Як повідомляється, в перший день прем'єрства Джонсон призначив нового міністра финсов. Ним став Саджида Джавіда, який раніше обіймав посаду міністра внутрішніх справ Великобританії.

Крім того, прем'єр-міністр призначив Прити Пател міністром внутрішніх справ Великобританії. Міністром закордонних справ був призначений колишній глава міністерства з питань Brexit Домінік Рааб.

Нагадаємо,лідер консервативної партії Великобританії Борис Джонсон зустрівся з королевою Єлизаветою II, яка призначила його на посаду глави кабінету міністрів країни. Таким чином, він офіційно змінив Терезу Мей на посаді премьер-министра.

Крім того, прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон підтвердив свої слова, що виведе країну з ЄС до 31 жовтня при будь-яких обставин. Більш того, Джонсон вважає, що вихід з ЄС був фундаментальним рішенням жителів Великобританії, тому що вони хотіли, щоб їхні закони приймали ті люди, яких вони можуть обирати і звільняти з посади.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...