В ОБСЄ підтримали резолюцію про окупацію РФ частини Грузії

Читать на русском
В ОБСЄ закликали РФ скасувати своє рішення про визнання незалежності Абхазії та Південної Осетії.

Комітет з політичних питань та безпеки Парламентської асамблеї Організації з безпеки та співпраці в Європі (ОБСЄ) підтримав резолюцію про окупацію Росією частини Грузії.

Про це повідомляє Слово і Діло з посиланням на трансляцію засідання комітету ОБСЄ в YouTube.

Як повідомляється, комітет ухвалив резолюцію, в якій Росію закликають скасувати своє рішення щодо визнання незалежності Абхазії та Південної Осетії. Також в резолюції звинувачують Росію в анексії частини Грузії. Автором тексту резолюції є грузинська парламентар Софіо Кацарава.

Крім того, в Парламентській асамблеї ОБСЄ висловили підтримку суверенітету та територіальної цілісності Грузії, а також засудили Росію за грубі порушення прав людина на окупованих грузинських територіях та нарощення військової присутності.

Нагадаємо, раніше комітет із політичних питань та безпеки ПА ОБСЄ схвалив резолюцію, у якій закликав Росію деокупувати Крим та вивести війська з України.

Також в організації закликали здійснити повне виведення великокаліберного озброєння всіма сторонами, а також негайно покласти край застосуванню протипіхотних мін.

Раніше повідомлялось, що в ОБСЄ відхилили російську поправку в резолюцію щодо Донбасу та Криму, яка повинна була б виключити з тексту резолюції щодо Східної України та Криму слова про деокупацію Кримського півострову.

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися: