ЦВК затвердила бюлетені для голосування на виборах

Читать на русском
Центрвиборчком затвердив форму і текст виборчого бюлетеня з виборів народних депутатів України.

Центральна виборча комісія затвердила форму і текст виборчого бюлетеня для голосування в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі та в 199 одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів 21 липня.

Як пише «Слово і Діло», про це повідомила прес-служба ЦВК 26 червня.

ЦВК скасувала реєстрацію 7 кандидатів у нардепиЦентральна виборча комісія (ЦВК) на засіданні скасувала реєстрацію семи кандидатів у народні депутати на позачергові вибори у Верховну раду.

Текст бюлетеня в багатомандатному виборчому окрузі друкується з одного боку державною українською мово на одному аркуші розміром 200х600 мм блакитно-сірого кольору.

В одномандатних виборчих округах бюлетені виготовляються різних розмірів залежно від кількості зареєстрованих кандидатів в народні депутати. Зокрема, до шести кандидатів - розміром 200х200 мм, до 11 кандидатів - розміром 200х300 мм, до 18 кандидатів - розміром 200х400 мм, до 33 кандидатів - розміром 200х600 мм, до 50 кандидатів - розміром 200х800 мм.

У бюлетені, зокрема, вказуються в алфавітному порядку прізвища, імена (усі власні імена) та по батькові (за наявності) зареєстрованих у відповідному окрузі кандидатів. При цьому в разі повного збігу даних відомості про кандидатів розміщуються в бюлетені в порядку зростання дат народження.

Текст бюлетеня друкується з одного боку державною українською мовою на одному аркуші пісочного кольору.

На бюлетені у всіх округах міститься двоколірний водяний знак і захисні волокна з використанням захисних графічних антисканерних елементів, виконаних із застосуванням захисних фарб, які мають флуоресценцію під дією ультрафіолетового опромінення, і елемента, який втрачає забарвлення внаслідок термовпливу.

На бюлетені також буде виконано номер виборчої дільниці високим друком з застосуванням захисної фарби, яка проявляється на звороті виборчого бюлетеня.

Нагадаємо, раніше партії провели жеребкування, де визначився порядок друку політичних сил в бюлетенях на виборах.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: