Динаміка міграції в Україні: де зареєстровано найбільше переселенців

Читать на русском

В Україні станом на травень нараховується 1 млн 377 тис. 117 внутрішньо переміщених осіб. При цьому кількість зареєстрованих переселенців збільшилася на 47 тис. 387 осіб. «Слово і Діло» відстежило динаміку змін у міграції населення з окупованих територій України.

У відповідь на запит «Слова і Діла» в Мінсоцполітики повідомили, що найбільше переселенців живе в Донецькій області – 486 тис. 704 осіб, Луганській області – 270 тис. 376, а також у Києві – 146 тис. 957 осіб. У західних областях країни внутрішньо переміщених осіб небагато: у Волинській області 3 тис. 70 осіб, у Закарпатській – 3 тис. 266, в Івано-Франківській – 3 тис. 624 особи.

Кількість зареєстрованих переселенців на початок травня збільшилася на 47 тис. 387 осіб. Найактивніше з реєстрації знімалися в Донецькій, Луганській і Дніпропетровській областях. А в Чернігівській і Херсонській областях кількість зареєстрованих переселенців, навпаки, зросла. До речі, якщо говорити про переселенців з анексованого Криму, то найбільше їх зареєструвалося в Києві, Київській і Херсонській областях, а найменше – в Луганській області.

Порівняно з квітнем 2018 року кількість ВПО зменшилася на 124 тис. 902 особи.

За квітень держава надала переселенцям 251,9 млн грн матеріальної допомоги для покриття витрат на проживання та оплату житлово-комунальних послуг. У квітні минулого року ця сума становила 249 млн грн.

Раніше ми писали, що суд визнав загибель командира Іл-76 результатом агресії РФ.

Також «Слово і Діло» повідомляло, що в ОРЛО відкрили пункт прийому документів для отримання паспортів РФ.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: