У ГПУ заявляють про «заінтересованість» судді Печерського суду Писанця на користь скандального забудовника Репи

Читать на русском
ГПУ бачить заінтересованість судді Печерського суду міста Києва Віталія Писанця на користь Олега Репи – забудовника скандального довгобуду ЖК Шевченківський квартал.

ГПУ бачить «заінтересованість» судді Печерського суду міста Києва Віталія Писанця на користь Олега Репи – забудовника скандального довгобуду ЖК «Шевченківський квартал».

Писанець зараз розглядає справу про зменшення розміру застави для Олега Репи – із семи мільйонів гривень до одного мільйона гривень.

Інвестори скандального ЖК «Шевченківський квартал» прийшли під Посольство СШАОлега Репу та київську міську владу звинувачують у злочинній змові інвестори столичного довгобуду «Шевченківський квартал». Люди прийшли під американське посольство і вимагають завершити будівництво.

Про це під час судового засідання 31 травня 2019 року заявив прокурор Генеральної прокуратури України Олександр Новіков, передає «Слово і Діло».

«Ми вже отримали одну відмову у задоволенні клопотання, і ми бачимо заінтересованість судді (Писанця Віталія – Ред.). І будемо однозначно клопотати про його відвід», - сказав О.Новіков.

Джерела «Слово і Діло» у ГПУ зазначають, що в 2015-му році Віталій Писанець уже розглядав кримінальне провадження, у якому Олег Репа був у статусі підозрюваного. Мова йде про ще одне скандальне будівництво – ЖК «Перлина Троєщини». За даними слідства, Олег Репа незаконним шляхом виводив кошти із будівництва, і дана справа і досі знаходиться у суді.

Судове засідання 31.05.19Слово і Діло

«Писанець визнав Репу потерпілою стороною. Тобто, він замінив статус забудовника із «підозрюваний» на «потерпілий». Це нонсенс», - зазначило наше джерело.

Сьогодні, 31 травня, суддя Печерського районного суду міста Києва Галина Матійчук мала розглядати клопотання ГПУ про зміну запобіжного заходу на тримання під вартою для Олега Репи. Але підозрюваний на засідання вкотре не з’явився.

«Ми зробили офіційний запит в лікарню про надання інформації про перебування Олега Репи на лікуванні у Клінічній лікарні №1. Нам надійшла відповідь, що підозрюваний справді знаходиться на стаціонарному лікуванні. Але інформації про те, чи можна проводити слідчі дії – нам не надали», - сказав прокурор Олександр Новіков.

«Сьогодні планується виписка. До вечора Репа буде у лікуванні, ще плануються якісь процедури», - додав Олег Паламарчук, адвокат Олега Репи.

На засідання суду прийшли інвестори ЖК «Шевченківський квартал». Їх обурило те, що Олег Репа ігнорує судові засідання: «А чому по скайпу не можна з ним поговорити? Він же не при смерті…», - задали вони риторичне питання судді.

Паламарчук попросив перенести розгляд засідання на 4 червня або пізніше, бо в цей день суддя Віталій Писанець буде розглядати питання зменшення розміру грошової застави.

«Прокурор під будь-яким соусом намагається запроторити Репу за грати. Розгляд апеляційної скарги тісно пов’язаний із клопотанням прокуратури. Без розгляду апеляційної скарги проводити розгляд клопотання про зміну запобіжного заходу буде недоречно», - заявив Паламарчук.

«У нас виявлені нові обставини, які говорять про продовження Репою організованої злочинної діяльності. Ми уже вручили Олегу Репі повістку про виклик на допит до Генеральної прокуратури України на 3 червня», - зазначив прокурор.

Згідно закону, за відсутності підозрюваного не можна розглядати питання про зміну запобіжного заходу. Заслухавши обидві сторони, суддя Матійчук в п’ятий раз поспіль оголосила перерву у засіданні до 16:30 4 червня.

Раніше повідомлялося, що забудовник ЖК Шевченківський квартал Олег Репа вчиняє злочинні дії, продовжуючи продавати квартири в заарештованому Генпрокуратурою житловому комплексі.

Нагадаємо, забудовнику ЖК «Шевченківський квартал» Репі заборонили з’являтися в офісі продажів.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися: