Справа АМПУ: суд поновив розгляд скарги держпідприємства

Читать на русском
Апеляційний госпсуд розгляне скаргу державного підприємства на стягнення понад 770 тисяч гривень боргу на користь комерційної компанії.

Суд поновив розгляд скарги державного підприємства «Адміністрація морських портів України» на рішення суду, яким зобов'язали АМПУ підписати додаткові угоди з фірмою «Техморгідрострой Миколаїв», а також стягнули з ДП понад 970 тисяч гривень.

Таке рішення 16 травня ухвалив Північний апеляційний господарський суд, повідомляє «Слово і Діло».

Як відомо, 18 квітня 2017 року Господарський суд міста Києва частково задовольнив позов компанії «Техморгідрострой Миколаїв» і зобов'язав АМПУ підписати додаткові угоди з фірмою. Також суд стягнув 771,17 тис. грн боргу і майже 200 тис. грн судового збору з держпідприємства на користь «Техморгідрострой Миколаїв».

Не погодившись з таким рішенням, Адміністрації морпортів оскаржила рішення. Проте з липня 2017 року провадження у справі було зупинено на підставі клопотання Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Пізніше, через відділ забезпечення автоматизованого розподілу, контролю та моніторингу виконання документів Північного апеляційного госпсуду 6 травня 2019 року від відповідача надійшов лист, в якому повідомлено суд про усунення обставин, що зумовили його зупинення. Таким чином, суд вирішив поновили провадження і призначити розгляд скарги на 12:00 19 червня.

Нагадаємо, Верховний суд остаточно відмовив фірмі «Техморгідрострой Миколаїв» у позові до Антимонопольного комітету. Раніше Верховний суд планував розглянути скаргу компанії на визнання недійсним договору. Також суд зобов'язав НАБУ повернути ноутбук в справі АМПУ.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
Загрузка...