Порошенко зобов'язав передбачити 5% ВВП на оборону в 2020-2022 роках

Читать на русском
Порошенко підписав указ, яким пропонується Мінфіну передбачити в найближчі 3 роки бюджетне фінансування нацбезпеки і оборони у розмірі не менше 5 відсотків% від запланованого обсягу ВВП.
Ілюстративне фото.

Президент України Петро Порошенко підписав указ про введення в дію рішення РНБО від 25 квітня, яким пропонується Мінфіну передбачити в найближчі три роки бюджетне фінансування нацбезпеки і оборони у розмірі не менше 5% від запланованого обсягу ВВП.

Як пише «Слово і Діло», про це повідомляється на сайті глави держави.

Курс долара, ціни на продукти, основні економічні показники на момент обрання Зеленського президентомСлово і Діло зафіксувало основні економічні показники країни під час президентських виборів-2019, з якими стартуватиме новообраний президент України.

Указ №167/2019 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 25 квітня 2019 року «Про пропозиції в Бюджетну декларацію на 2020-2022 роки по статтях, пов'язаних із забезпеченням національної безпеки і оборони України» опублікований на сайті президента. У рішенні РНБО йдеться: «Міністерству фінансів України передбачити у Бюджетній декларації на 2020-2022 роки видатки на забезпечення національної безпеки і оборони України в обсязі не менше 5% від запланованого обсягу валового внутрішнього продукту для сектору безпеки і оборони України з урахуванням прогнозного індексу інфляції на відповідний рік згідно з додатком».

Мова йде про фінансування вдосконалення планування і управління ресурсами у сфері безпеки та оборони, створення об'єднаної системи логістики та вдосконалення системи медичного забезпечення військ, підтримання існуючих можливостей і підвищення можливостей ЗСУ, розвитку озброєння, військової та спеціальної техніки, створення і освоєння виробництва озброєння, військової техніки, боєприпасів.

Нагадаємо, у проекті державного бюджету на 2019 рік на оборону закладено близько 200 млрд гривень.

Як відомо, план надходжень загального фонду державного бюджету в першому кварталі 2019 року не виконано на 35 млрд грн, або 10,8%.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал