НАЗК скерувало до суду адмінпротоколи на трьох суддів

Читать на русском
НАЗК направило до суду 7 протоколів про адміністративні правопорушення, складених стосовно п'яти посадовців.

НАЗК направило до суду 7 протоколів про адміністративні правопорушення, складених стосовно п'яти посадовців за недотримання вимог закону України «Про запобігання корупції».

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на прес-службу НАЗК.

Як зазначається, до суду направлено протокол стосовно Вячеслава Зеленіна, який перед звільненням з посади судді Київського апеляційного господарського суду несвоєчасно без поважних причин подав декларацію за період, не охоплений раніше поданими деклараціями.

До суду також направлено протокол про адміністративне правопорушення стосовно судді Західного апеляційного господарського суду Олега Матущака, який несвоєчасно без поважних причин подав щорічну декларацію за 2017 рік.

Також до суду направлено два протоколи стосовно судді Рівненського окружного адміністративного суду Андрія Сала, який несвоєчасно без поважних причин подав щорічні декларації за 2016 та 2017 роки.

Крім того, складено протокол стосовно Костянтина Соколенка, який перебуваючи на посаді директора державного підприємства «Білоцерківський завод «Еталон», несвоєчасно без поважних причин подав щорічну декларацію за 2017 рік.

Ще два протоколи направлено до суду стосовно начальника відділу Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України Євгена Сірика, який без поважних причин не повідомив про суттєві зміни в майновому стані після набуття у власність квартири та отримання доходу від продажу автомобіля.

НАЗК під час повної перевірки декларацій голови Держрезерву Вадима Мосійчука та судді Апеляційного суду Донецької області Бориса Половінкіна виявило ознаки умисного декларування недостовірної інформації.

Нагадаємо, 19 березня НАЗК ухвалило рішення про початок проведення повних перевірок наступних 100 декларацій топ-чиновників.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: