Скільки в лютому заробили голови антикорупційних відомств

Читать на русском

«Слово і Діло» продовжує стежити не лише за тим, як політики виконують свої обіцянки, але й скільки вони заробляють. Сьогодні ми розбиралися, скільки минулого місяця заробили голови антикорупційних органів в Україні.

Найвища зарплата в лютому була в керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького – 179,8 тис. грн. Його заступники отримали 156-158 тис. грн.

Трохи менше за Холодницького заробив директор Національного антикорупційного агентства Артем Ситник – 177 тис. грн. Його заступник Анатолій Новак отримав 142,1 тис. грн, інші заступники – 111-114 тис. грн. Близько 110 тис. грн нарахували голові Національного агентства з питань запобігання корупції Олександру Мангулу. Два члени Агентства та його заступник заробили 72-84 тис. грн, а Олександр Серьогін – лише 15,8 тис. грн.

Найскромніші зарплати все ще в керівників Державного бюро розслідувань. Роман Труба заробив майже 67 тис. грн, його заступники – 59-62 тис.

Нагадаємо, посол США в Україні Марі Йованович заявила, що голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький має бути замінений для цілісності антикорупційних інституцій.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: