На Запорізькій АЕС захист відключив енергоблок

Читать на русском
Наразі на ЗАЕС у роботі перебувають п'ять енергоблоків сумарною потужністю 4390 МВт.
На Запорізькій АЕС сталося відключення від мережі енергоблоку №3.

Наразі на ЗАЕС у роботі перебувають п'ять енергоблоків сумарною потужністю 4390 МВт. На Запорізькій АЕС сталося відключення від мережі енергоблоку №3.

ЗАЕС підключила до мережі другий енергоблокБлок був відключений для з'ясування причини підвищення аерозольної активності під герметичною оболонкою реакторної установки.

Про це повідомила прес-служба Енергоатому у понеділок, 25 лютого, пише «Слово і Діло».

«О 7:30 енергоблок №3 Запорізької АЕС дією захисту від внутрішніх пошкоджень генератора відключений від мережі», - йдеться в повідомленні.

При цьому не уточнюються причини події і терміни, необхідні для підключення енергоблоку №3.

«Зараз на Запорізькій АЕС в роботі перебувають п'ять енергоблоків. Сумарна потужність генераторів становить 4390 МВт. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає», - заявили в прес-службі.

Стверджується, що радіаційний фон в районі розташування ЗАЕС та в санітарно-захисній зоні (територія навколо АЕС радіусом 2,5 км) - 8-12 мікрорентген на годину, що відповідає природному радіаційному фону.

Раніше на Запорізькій АЕС шукали вибухівку. Анонім ввечері 14 лютого зателефонував в поліцію і повідомив про «замінування» атомної електростанції.

Нагадаємо, Україна і США домовилися про безпеку на АЕС.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал