Обіцянки країни чудес. Як працює народний депутат Олена Ледовських

Читать на русском
У народного депутата Олени Ледовських за чотири роки в парламенті немає жодної проваленої обіцянки.

Час підбити підсумки роботи Верховної Ради VIII скликання й подивитись, як кожен окремо взятий народний депутат виконував те, що пообіцяв перед виборами, а також під час каденції. Щодня «Слово і Діло» аналізує рівень відповідальності двох народних обранців, поки не пройдеться всім списком парламентарів. Причому рівень відповідальності нардепів наш портал відстежує з моменту їх вступу на посаду. Сьогодні ми розбирались, як працює Олена Ледовських (фракція «Народного фронту»).

Ледовських була обрана до Верховної Ради в листопаді 2014 року за загальнодержавним багатомандатним округом. За час своєї каденції вона дала 13 обіцянок, всі вони з передвиборчої програми партії «Народний фронт» і привласнені Ледовських, оскільки вона пройшла до парламенту за списками цієї партії. Виконала депутат 9 обіцянок (69%), ще 4 залишаються в процесі, невиконаних у неї немає.

Ледовських виконала обіцянку сприяти в наданні житла сім'ям загиблих під час антитерористичної операції. Нардеп підтримала державні бюджети, в яких були закладені субвенції для поліпшення житлових умов сім'ям загиблих військовослужбовців, які брали участь в АТО. Також вона голосувала за законопроект «Про внесення змін до статті 4 закону України «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва», за яким сім'ям загиблих під час проведення АТО надається державна підтримка в розмірі 50% вартості житла.

Також вона реалізувала програмну обіцянку партії сприяти в наданні необхідного медичного обслуговування учасників бойових дій. У квітні 2015 року Рада ухвалила законопроект «Про внесення змін до закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо статусу осіб, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України», згідно з яким учасникам АТО надаються більш ніж 20 різних видів пільг, у тому числі безкоштовне отримання ліків і забезпечення санаторно-курортним лікуванням. Ледовських підтримала ініціативу.

У передвиборчій програмі «Народного фронту» були обіцянки підтримувати ухвалення нової військової доктрини, в якій Росія буде визначена державою-агресором, а також домогтися поновлення Стратегії національної безпеки України. Обидва документи були затверджені в 2015 році й розроблялися під керівництвом представника НФ Олександра Турчинова, тому обіцянки всім депутатам від «Народного фронту» зараховані як виконані.

До кінця каденції Ледовських ще має, зокрема, виконати програмну обіцянку не допустити скасування або скорочення субсидій малозабезпеченим громадянам на оплату комунальних послуг. У 2015 році парламентар підтримала законопроект «Про внесення змін до закону України «Про житлово-комунальні послуги» щодо належної соціально-економічного захисту учасників антитерористичної операції і членів їхніх сімей (про справедливе призначення та надання субсидій)» і справно голосує за державний бюджет, де закладені кошти на забезпечення субсидій.

Подивитись, як виконують свої обіцянки інші нардепи, про яких ми писали раніше, можна в рубриці «Обіцянки країни чудес».

Ви можете також перевірити кількість обіцянок та якість їх виконання будь-яким політиком, скориставшись нашою відеоінструкцією.

Усі обіцянки чинних народних депутатів уже проаналізовані за методологією «Слова і Діла». Прочитати аналіз кожної обіцянки будь-якого нардепа можна в рубриці «Верховна Рада» в розділі «Політики».

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
Загрузка...