«Укргазвидобування» рекордно збільшило видобуток газу

Читать на русском
За 2018 рік компанія видобула майже 15,5 мільярда кубометрів газу. Загалом видобуток газу в Україні зріс лише на 0,3% за рік.

За минулий рік «Укргазвидобування» добуло 15,49 мільярда кубометрів газу, що є рекордним показником за останні 25 років.

Про це повідомляє прес-служба компанії, пише «Слово і Діло».

В Україні зріс приватний видобуток газуУ той же час, за прогнозами НБУ, істотне збільшення сукупного видобутку очікується не раніше 2020 року.

За січень-грудень 2018 року було перекрите природне падіння видобутку обсягом близько 950 млн куб. м і на 246 млн куб. м перевищений річний видобуток минулого року, стверджують у дочірній компанії «Нафтогазу».

У грудні компанія закріпила значення середньодобового видобутку на рівні 43,7 млн ​​куб. м, що майже на 1,3 млн куб. м більше від фактичних показників аналогічного періоду 2017 року.

За даними «Укргазвидобування», з початку року компанія збільшила кількість операцій з інтенсифікації видобутку до 744, пробурила 97 свердловин і ввела в експлуатацію 69 нових свердловин.

«Зазначених результатів вдалося досягти завдяки ефективному використанню наявної ресурсної бази вуглеводнів, хоча більшість родовищ, які дають 95% блакитного палива, виснажені на 87%», – ідеться в повідомленні.

За даними «Укртрансгазу», в 2018 році видобуток газу в Україні збільшився на 0,3% (64,8 млн куб. м) порівняно з 2017 роком – до 20,89 млрд куб. м.

При цьому роком раніше видобуток зріс на 4% (більш ніж 800 млн куб. м).

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал