Мінсоцполітики назвало точну кількість українських трудових мігрантів

Читать на русском
У міграційному процесі беруть участь у середньому від 7 до 9 мільйонів чоловік на рік. У той же час постійно, щоденно протягом року за кордоном перебувають лише 3,2 млн. трудових мігрантів з України.

На постійній основі за кордоном перебуває 3,2 мільйона громадян України.

Як пише «Слово і Діло», про це йдеться у повідомленні Мінсоцполітики.

В ООН назвали кількість трудових мігрантів у світіТрудові мігранти становлять близько 4,7 відсотка від загальносвітової робочої сили. При цьому левова частка їх зайнята в країнах з високим і середньовисоким рівнем доходів.

Наголошується, що раніше деякі засоби масової інформації з посиланням на Міністра соціальної політики України Андрія Реву поширили інформацію про те, що за кордоном на заробітках перебуває 12 мільйонів українців, і це не відповідає дійсності.

За даними міністерства, кількість українських трудових мігрантів - 3,2 мільйона громадян України.

Ця цифра є постійною, але не сталою. У міграційному процесі беруть участь у середньому від 7 до 9 мільйонів чоловік на рік. У той же час постійно, щоденно протягом року за кордоном перебувають лише 3,2 млн. трудових мігрантів з України.

Раніше міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович повідомив про те, що на польську економіку працюють два мільйона українців.

В Національному банку України очікують, що у 2019 році значно знизиться інтенсивність трудової міграції з України до Польщі.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал