Світовий конгрес українців обрав нового президента

Читать на русском
Світовий конгрес Новим президентом Світового конгресу українців став екс-президент Конгресу українців Канади Павло Ґрод.

Світовий конгрес Новим президентом Світового конгресу українців став екс-президент Конгресу українців Канади Павло Ґрод.

Як пише «Слово і Діло», про це повідомили в офіційному інтернет-представництві президента України Петра Порошенка.

Петро Порошенко привітав нового голову конгресу з обранням і наголосив, що «Світовий конгрес українців був і залишається відданим справі підтримки України, потужним захисником національних інтересів і прагнень, дбайливим оберегом української ідентичності та самобутності».

«У цей складний для нас час розраховуємо на згуртованість та використання українською діаспорою всіх можливих засобів та важелів задля забезпечення залучення всебічної міжнародної підтримки нашої держави з метою надання гідної відсічі агресору та окупанту», – зазначив президент.

Порошенко висловив переконання, що під керівництвом Павла Ґрода Світовий конгрес українців і надалі продовжить ефективно та цілеспрямовано працювати в інтересах відновлення суверенітету та територіальної цілісності України.

Раніше українська діаспора закликала жорсткіше реагувати на ескалацію конфлікту на Донбасі.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко закликав підтримати українську громаду в Росії.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
Загрузка...