В Україні заборонили фізрозчин через побічну реакцію

Читать на русском
Реалізацію і застосування лікарського засобу Натрію хлорид тимчасово заборонили в Україні через випадок непередбаченої побічної реакції.

В Україні тимчасово заборонили реалізацію і застосування лікарського засобу Натрію хлорид.

Як пише «Слово і Діло», про це в понеділок, 19 листопада, повідомляє прес-центр Державної служби лікарських засобів та контролю за наркотиками.

«Тимчасово заборонили реалізацію і застосування лікарського засобу Натрію хлорид, розчин для інфузій 9 мг/мл по 200 мл у пляшках скляних, серії 191 767, українського виробництва через випадок непередбаченої побічної реакції», - йдеться у повідомленні.

Зазначено, що тепер усі аптеки мають помістити цей лікарський засіб на карантин до окремого розпорядження Держлікслужби.

Як відомо, Натрію хлорид (фізіологічний розчин) використовується для поповнення нестачі рідини в організмі і в комплексі заходів інтенсивної терапії; як розчинник інших сумісних лікарських засобів. Можна застосовувати місцево для промивання ран, слизової оболонки носа, а також катетерів і систем для трансфузії.

Раніше в Україні встановили заборону на препарат для розрідження крові і засіб для лікування макулярного (центру сітківки ока) набряку.

Також повідомлялося, що в Україні заборонили реалізацію, зберігання і застосування медичного імунобіологічного препарату Інфанрикс.

Також в Україні заборонили ліки для немовлят і популярний спрей від нежиті.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...