Повітря в Києві забруднене вище за норму

Читать на русском
Таке забруднення обумовлене, крім традиційних викидів від стаціонарних та пересувних джерел забруднення, метеорологічними умовами.

Центральна геофізична обсерваторія України імені Бориса Срезневського повідомила про підвищені рівні забруднення атмосферного повітря в Києві.

Так, із 8 lо 11 жовтня в повітрі столиці зафіксовані підвищені рівні забруднення повітря діоксидом азоту, формальдегідом, пише «Слово і Діло».

Зокрема, добові концентрації перевищували відповідні середньодобові гранично допустимі концентрації на деяких постах у 3-4 рази.

Таке забруднення обумовлене, крім традиційних викидів від стаціонарних та пересувних джерел забруднення, метеорологічними умовами – слабким вітром і температурними інверсіями, які перешкоджали розсіюванню забруднення у верхніх шарах атмосфери.

В обсерваторії додали, що вітер в ці дні був переважно південно-західного й західного напрямку, з 9 жовтня – північно-західного.

Водночас фахівці наголошують, що зважаючи на зазначені вітрові параметри, пожежа в Ічнянському районі не вплинула на стан забруднення повітря в столичному регіоні.

Як повідомлялося, в Україну йде антициклон.

Також у КМДА повідомляли, що загрози для киян через вибухи в Ічні немає.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...