Обіцянки країни чудес. Як працює народний депутат Вадим Сидорчук

Читать на русском
У Вадима Сидорчука немає жодної проваленої обіцянки, більш ніж половину своїх запевнень він виконав.

За рік до виборів час підбити підсумки роботи Верховної Ради VIII скликання й подивитись, як кожен окремо взятий народний депутат виконував те, що пообіцяв перед виборами, а також під час каденції. Щодня «Слово і Діло» аналізуватиме рівень відповідальності двох народних обранців, поки не пройдеться всім списком парламентарів. Причому рівень відповідальності нардепів наш портал відстежує з моменту їх вступу на посаду. Сьогодні ми розбирались, як працює Вадим Сидорчук (фракція «Народного фронту»).

Сидорчук був обраний до Верховної Ради в листопаді 2014 року за загальнодержавним багатомандатним округом. За час своєї каденції він дав 13 обіцянок, трохи більш ніж половину виконав (8 або 62%), провалених у нього немає.

Усі обіцянки Сидорчука з програми «Народного фронту», п'ять йому ще належить виконати. Зокрема, не допустити скасування або скорочення субсидій малозабезпеченим громадянам на оплату комунальних послуг. Поки народний депутат справно підтримує державні бюджети, де закладені кошти на виплату субсидій, а також проголосував за законопроект про справедливе призначення та надання субсидій.

Крім того, Сидорчук має ініціювати оновлення антикорупційного законодавства шляхом зменшення кількості дозволів, органів контролю та перевірок. У 2016 році Рада ухвалила пакет законопроектів «державного нагляду», які передбачають зменшення кількості перевірок. Але нардеп був відсутній під час ухвалення цих документів.

Поки нічого депутат не зробив для обіцянки сприяти реформуванню армії та інших структур сектора безпеки та оборони. При цьому він впорався зі своєю програмною обіцянкою сприяти в наданні житла сім'ям загиблих під час антитерористичної операції. Зокрема, підтримував державні бюджети, де закладена субвенція для поліпшення житлових умов сім'ям загиблих військовослужбовців. Також підтримав законопроект, згідно з яким сім'ям загиблих під час проведення АТО надається державна підтримка в розмірі 50% вартості житла.

Виконав Сидорчук обіцянку апровадити обов'язкову перевірку декларацій чиновників, політиків, суддів. У парламенті він проголосував за відповідний законопроект. Тепер із 2016 року народні депутати, чиновники, прокурори, судді зобов'язані подавати декларації в електронному вигляді.

Також Сидорчук голосував за більшість законопроектів, які підвищують соціальний статус і захист військовослужбовців та членів їхніх сімей, надають низку пільг і створюють систему адресного соціального забезпечення. І виконав відповідну програмну обіцянку.

Подивитись, як виконують свої обіцянки інші нардепи, про яких ми писали раніше, можна в рубриці «Обіцянки країни чудес».

Ви можете також перевірити кількість обіцянок та якість їх виконання будь-яким політиком, скориставшись нашою відеоінструкцією.

Усі обіцянки чинних народних депутатів уже проаналізовані за методологією «Слова і Діла». Прочитати аналіз кожної обіцянки будь-якого нардепа можна в рубриці «Верховна Рада» в розділі «Політики».

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал