«Нафтогаз» підвищив ціни на газ для промисловості

Читать на русском
Вартість газу для промислових споживачів і установ, що фінансуються з держбюджету, на жовтень зросла більш, ніж на дев'ять відсотків.

НАК Нафтогаз України підвищив на жовтень ціни на природний газ для промислових споживачів до 11,2-12,2 тис. гривень за тисячу кубометрів (без ПДВ), що на 9,4-9,7% більше, порівняно з цінами вересня.

Про це в понеділок, 24 вересня, повідомляє прес-служба компанії, пише «Слово і Діло».

Так, ціна на газ для промислових споживачів, які споживають від 50 тис. куб. м у місяць, за умови відсутності заборгованості за газ і на умовах передоплати, встановлена ​​на рівні 13 438,8 гривень/тис. куб. м, на умовах оплати за фактом поставки - 14 586 гривень/тис. куб. м.

У прейскуранті Нафтогазу існує ще чотири категорії споживачів: споживачі, у яких щомісячні обсяги споживання нижчі за 50 тис. куб. м; постачальники для подальшої реалізації газу, що фінансується з державного та місцевих бюджетів установам і організаціям, а також промисловим споживачам; 100-процентні дочірні підприємства НАК; оператори ГРС (газ на виробничо-технологічні витрати, втрати і власні потреби).

Для перших двох категорій споживачів ціна товарного газу також встановлена ​​на рівні 14 586 гривень/тис. куб. м, для третин - на рівні 13 438,8 гривень/тис. куб. м, для четвертої - на рівні 14 586 гривень/тис. куб. м.

Раніше Київ і МВФ погодили підвищення цін на газ для населення. Подорожчання буде відбуватися поступово до 2020 року.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал