Суд призначив експертизу «міченого хабара» судді з Івано-Франківська

Читать на русском
Антикорупційні детективи через суд ініціювали проведення експертизи грошей, отриманих суддею Господарського суду Івано-Франківської області.

Суд призначив експертизу «міченої хабара», на отриманні якої детективи НАБУ затримали суддю Господарського суду Івано-Франківської області Володимира Булку.

Таке рішення ухвалив слідчий суддя Солом'янського районного суду міста Києва Сергій Агафонов за результатами розгляду клопотання детектива, повідомляє «Слово і Діло».

Детектив НАБУ у клопотанні вказував, що суддя Булка нібито отримав неправомірну вигоду в розмірі 5000 євро. Зазначені гроші були заздалегідь ідентифіковані і покриті безбарвним препаратом, який світиться при освітлені ультрафіолетовими променями. Також ці кошти були вручені свідкові, який їх надав підозрюваному. Частина зазначених коштів у розмірі 1700 євро знайшли під час обшуку вдома у судді, а 3000 євро – у лівій кишені штанів Булки. У тієї ж кишені були знайдені гребінець і мобільний телефон Nokia, які також можуть мати на собі сліди безбарвного засобу. Крім того, на руках судді також знайшли сліди цього засобу, які були змиті медичними серветками і упаковані в сейф-пакети.

У зв'язку з цим, детектив НАБУ ініціював проведення експертизи, на вирішення якої поставити наступні питання: «чи є сліди зазначеного безбарвного засобу на вилучених у Булки грошах, гребінці, мобільному телефоні Nokia і медичних серветках?», а також «чи є ці гроші справжніми грошима?».

Суддя клопотання задовольнив.

Нагадаємо, 8 серпня НАБУ викрило на хабарі суддю в Івано-Франківській області. Пізніше стали відомі деталі справи цього судді. Також суд призначив експертизу «патронів», знайдених у Булки.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...