Волкер: Європа не стане єдиною без українців і росіян

Читать на русском
Волкер також нагадав про ухвалені США рішення щодо збільшення бюджету НАТО, чисельність військових в Європі.

Формування образу єдиної Європи можливе лише за участі народів України та Росії.

Як пише «Слово і Діло», про це заявив спеціальний посланник США по Україні Курт Волкер на міжнародній конференції з питань європейської і трансатлантичної стійкості в Вільнюсі в середу, 22 серпня.

Волкер розповів про подальшу долю переговорів з РФ щодо ДонбасуСпецпредставник США наголосив, що Росії будуть формулювати пропозиції, поки вона не погодить конкретне рішення щодо України.

«Ідея єдиної і вільної Європи ніколи не буде реалізована без участі України та Росії. І це не означає - поліцейської Росії, авторитарного Кремля, це означає - Росії як народу і держави. Вони теж повинні бути частиною процесу, інакше це ніколи не закінчиться, ми ніколи не будемо в безпеці», - сказав Волкер.

За його словами, те, де зараз перебуває Захід, «більше нагадує наполовину наповнену склянку, ніж наполовину порожню».

Волкер також нагадав про прийняті США рішення щодо збільшення бюджету НАТО, чисельність військових в Європі, санкції через приєднання Криму до Росії, введення ембарго на зброю в східній Україні, а також кроки з досягнення переговорів між Північною і Південною Кореями, місії в Афганістані, Сирії.

«М'яч став віддалятися в правильному напрямку. Звичайно, є безліч речей, які ми могли б помітити і з іншого боку рівняння, але давайте з'ясуємо, чого ми намагаємося досягти, і візьмемося за роботу», - закликав він.

Раніше Волкер заявив, що то Росія не готова продовжувати імплементацію мінських домовленостей, і переговори з цього приводу тривають.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
Загрузка...