В Україні створять реєстр органічних виробників

Читать на русском
В Україні створять Державний реєстр усіх виробників органічної продукції, які уклали договір з органом сертифікації і здійснюють виробництво продукції відповідно до вимог законодавства.

В Україні створять Державний реєстр усіх виробників органічної продукції, які уклали договір з органом сертифікації і здійснюють виробництво продукції відповідно до вимог законодавства.

Такий Реєстр буде створено після введення в дію закону про органічне виробництво, повідомили у прес-службі Міністерства аграрної політики та продовольства, пише «Слово і Діло».

Нові правила маркування продуктів: що приховують виробники та чи захистять споживачаВР 10 липня ухвалила в другому читанні та в цілому законопроект про врегулювання порядку маркування харчових продуктів та запровадження штрафів за надання недостовірної інформації на упаковці. Більше знають експерти.

Виробник органічної продукції має право укладати договір на проведення сертифікації лише з одним органом сертифікації, який внесено до Державного реєстру.

Також виробник може додатково укласти договір з органом іноземної сертифікації, який внесено до Переліку органів іноземної сертифікації.

Після укладення договору на проведення сертифікації з відповідним органом, Мінагрополітики вносить виробника до Реєстру протягом 10 днів з дня отримання ним відповідної інформації від такого органу.

Нагадаємо, що президент Петро Порошенко підписав закон України Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції, ухвалений Верховною Радою 10 липня. Він набуде чинності 2 серпня 2019 року.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал
Загрузка...