Мала приватизація: відома стартова вартість об’єктів

Читать на русском
вся необхідна інформація про лоти доступна в системі «Прозоро.Продажі» і кожен охочий може ознайомитися,

Фонд державного майна України оголосив аукціони по 147 об’єктах малої приватизації. Стартова вартість об’єктів становить майже 70 млн гривень.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив керівник Фонду Віталій Трубаров.

За його словами, вся необхідна інформація про лоти доступна в системі «Прозоро.Продажі» і кожен охочий може ознайомитися, як з вже виставленими на продаж об’єктами так і з тими, котрі завантажені до бази даних.

Керівник Фонду також додав, що до кінця року буде виставлено на продаж ще 750 об`єктів малої приватизації.

«Першим лотом малої приватизації буде державний пакет акцій акціонерного товариства «Укрпапірпром» зі стартовою ціною 12,3 млн гривень. Перший аукціон відбудеться 30 серпня», - підсумував він.

В Україні стартувала мала приватизація: що раніше обіцяли політикиВ Україні почалася мала приватизація. На продаж виставлятимуть активи вартістю до 250 мільйонів гривень.

Він уточнив, що близько 700 об’єктів підпадають під класифікацію «малої приватизації» у 2018 році. Загалом таких об'єктів тисячі.

Головний критерій для визначення «малого підприємства» - його вартість не повинна перевищувати 250 млн грн, підкреслив керівник Фонду

Левова частка малої приватизації — це будівлі, як добудовані так і недобудовані, невеликі промислові зони, бази відпочинку і багато гаражів, лазень і магазинів.

Загалом від реалізації 700 об'єктів до державного бюджету може надійти близько 2 млрд грн.

Президент України Петро Порошенко 2 березня підписав закон «Про приватизацію державного та комунального майна».

Нагадаємо, в Україні 24 липня стартував процес малої приватизації. Йдеться про продаж активів державної та комунальної власності вартістю до 250 мільйонів гривень.

Що раніше обіцяли політики з приводу приватизації – в нашому огляді.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: