НБУ змінив правила проведення аудиту банків

Читать на русском
Національний банк України з 1 жовтня 2018 вводить порядок відхилення (відсторонення) аудиторської фірми від проведення аудиту банку.

Національний банк України з 1 жовтня 2018 вводить порядок відхилення (відсторонення) аудиторської фірми від проведення аудиту банку.

Як пише «Слово і Діло», про це повідомила прес-служба регулятора.

Зокрема, скасовується право Національного банку на ведення Реєстру аудиторських фірм, які здійснюють зовнішній аудит банків.

У той же час, НБУ протягом трьох років отримав право відхиляти обрану банком для проведення зовнішнього аудиту аудиторську фірму або усувати аудиторську фірму, яка проводить зовнішній аудит банку.

Положенням про відхилення, затвердженим НБУ, зокрема визначаються: порядок інформування банком Національного банку про обрану для проведення зовнішнього аудиту аудиторську фірму; підстави прийняття Нацбанком рішення про відсторонення обраної банком аудиторської фірми; порядок інформування Національним банком банку та органу громадського нагляду за аудиторською діяльністю, який створюється відповідно до закону про аудит, про прийняте регуляторе рішення.

Нові правила почнуть діяти з 1 жовтня 2018 року, до 6 лютого 2021 року.

Раніше НБУ спростив вимоги для угод на міжбанку.

Нагадаємо, банки продовжують знижувати ставки за валютними депозитами.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...
Загрузка...