Адвоката підозрюваного НАБУ судді з Дніпра усунули

Читать на русском
В Антикорупційному бюро добилися відводу одного із захисників підозрюваного судді з Дніпра через суд.

Детективи НАБУ домоглися через суд відводу адвоката підозрюваного в отриманні неправомірної вигоди судді Бабушкінського районного суду міста Дніпра Андрія Леонова від захисту клієнта.

Таке рішення ухвалив суддя Солом'янського районного суду міста Києва за результатами розгляду заяви детектива, повідомляє «Слово і Діло».

Детектив Бюро просив відвести від захисту Леонова адвоката Калюжного Д. Ю., оскільки той є свідком у цьому провадженні. За його словами, Калюжному відомі фактичні обставини, що мають значення в справі. Також у Бюро зазначають, що захисник підозрюваного ухиляється від допиту як свідок.

У судовому засіданні Калюжний заперечував проти заяви про відвід, мотивуючи, що між ним і Леоновим укладений договір про надання правової допомоги в кримінальному провадженні.

Вислухавши обидві сторони, суддя задовольнив заяву про відвід адвоката. На думку судді, обставини кримінального правопорушення, у вчиненні якого підозрюється суддя Леонов, можуть викликати у адвоката конфлікт інтересів, що вплине на необ'єктивне та упереджене його ставлення до своїх професійних обов'язків.

Нагадаємо, підозрюваному НАБУ судді з Дніпра пом'якшили запобіжний захід.

Раніше ВРП відсторонила від правосуддя Леонова.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: