З початку року у світі загинули 66 журналістів

Читать на русском
За перші шість місяців 2018 року загинули 66 журналістів. Це на третину більше, ніж за той же період минулого року.

У 22 країнах за перші шість місяців 2018 року загинули 66 журналістів.

Як пише «Слово і Діло», такі дані наведені в опублікованій у вівторок, 3 липня, доповіді неурядової організації Press Emblem Campaign, яка закликала світову спільноту вжити дієвих заходів для забезпечення безпеки працівників ЗМІ в зонах конфліктів.

Відзначається, що це майже на третину більше, ніж за той же період минулого року, коли була зафіксована загибель 50 осіб.

Більше половини від загальної кількості смертей у січні - червні припало на Афганістан (11 загиблих), Мексику (8), Сирію (7), США (6) і Ємен (5). Організація глибоко стурбована також у зв'язку з убивством за минулі шість місяців чотирьох журналістів в Індії, в тому числі, одного - в Кашмірі. Три репортери були вбиті в Бразилії, стільки ж - в Еквадорі і на Філіппінах. По два - в секторі Газа, Гватемалі і Пакистані, по одному - в Бангладеш, Колумбії, Гаїті, Індонезії, Іраку, Ліберії, Нікарагуа, Росії, Сальвадорі і Словаччині.

Раніше повідомлялося, що за рік в Україні збільшилася кількість нападів на журналістів і працівників медіа, а також інших інцидентів, які перешкоджають їх діяльності.

Нагадаємо, рівень демократії в Україні знизився вперше з 2014 року.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: