Князєв озвучив втрати Нацполіціі з часу її створення

Читать на русском
З моменту створення Національної поліції у 2015 році загинули 22 поліцейських. Для становлення Національної поліції необхідно не менше семи років, запевняє голова відомства Князєв.

З моменту створення Національної поліції у 2015 році загинули 22 поліцейських.

Як пише «Слово і Діло», про це під час урочистостей з нагоди третьої річниці з дня створення НПУ на Софійській площі в Києві заявив глава НПУ Сергій Князєв, передає УНН.

«З часу створення поліції загинули 22 поліцейських і 1343 були поранені», - сказав він.

Князєв також зазначив, що для становлення Національної поліції необхідно не менше семи років.

«Як показує досвід наших зарубіжних колег, для становлення Національної поліції необхідно 5-7 років. Щоб стати поліцейським, необхідно не тільки надіти форму, а треба мати серце і честь. У наших лавах кожен третій поліцейський - учасник АТО», - сказав Князєв.

Як Порошенко порушує КонституціюПрезидент України зобов’язаний підписати ухвалений Верховною Радою проект закону протягом 15 днів або повернути до парламенту. Але на практиці деякі законодавчі ініціативи чекають роками, а інші підписуються в день надходження на Банкову.

У цьому контексті він зазначив, що головним залишається те, щоб результати не діставалися незворотними втратами, а для цього треба не припиняти набувати професіоналізм.

Нагадаємо, Порошенко нарешті підписав важливий закон для Нацполіції через три місяці після ухвалення.

ЧИТАЙТЕ у VIBER

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал