Вступна кампанія в Україні: стартувала реєстрація е-кабінетів

Читать на русском
Розпочалася реєстрація електронних кабінетів, через які абітурієнти подаватимуть заяви про вступ до українських вишів.

В Україні розпочалася реєстрація електронних кабінетів, через які абітурієнти подаватимуть заяви про вступ до українських вишів.

Як пише «Слово і Діло», про це повідомляє портал Освіта.ua.

У МОН розповіли про бюджетні місця у вишахМіністерство освіти оприлюднило максимальне держзамовлення у виші на 2018 рік. Можна знайти дані про програми бакалаврату та магістратури зі 161 закладу вищої освіти з усіх регіонів України.

«Системою подання заяв в електронній формі повною мірою зможуть скористатися вступники, які мають атестат про повну загальну середню освіту, виготовлений із використанням фотополімерних технологій, та сертифікати ЗНО 2016, 2017 або 2018 років, і бажають вступити на денну або заочну форми навчання за освітніми ступенями бакалавр (магістр медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань), а також на денну форму навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст», – йдеться в повідомленні.

Для реєстрації вступнику необхідно зазначити адресу електронної пошти, пароль та підтвердження паролю, дані сертифікату ЗНО та дані атестата про повну загальну середню освіту.

Зазначається, що цього року вступник має самостійно розраховувати середній бал атестата. Якщо в додатку до атестата зазначений середній бал, то необхідно обов’язково перевірити, чи за правильною методикою він розрахований. Після реєстрації електронного кабінету вступника, заповнення особистих даних та завантаження сканкопій необхідних документів вступники отримають можливість подавати заяви до українських вишів. Відповідна опція стане доступною 12 липня.

Нагадаємо, раніше міністр освіти і науки Лілія Гриневич повідомляла, що вступна кампанія-2018, запланована на 2-25 липня, зокрема, здійснюватиметься через реєстрацію в електронному кабінеті.

Раніше «Слово і Діло» писало про підсумки двох років роботи Гриневич.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал