S&P підвищило рейтинг України

Читать на русском
S&P Global Ratings підвищило довгострокові рейтинги України за національною шкалою з uaBBB- до uaBBB у зв'язку з переглядом критеріїв оцінки.

Міжнародне рейтингове агентство S&P Global Ratings підвищило довгострокові рейтинги України за національною шкалою з uaBBB- до uaBBB у зв'язку з переглядом критеріїв оцінки.

Як інформує «Слово і Діло», про це йдеться в повідомленні агентства, передає УНІАН.

«Наші рейтинги України за міжнародною шкалою, а також рейтинги випусків боргових зобов'язань цієї країни за міжнародною шкалою не зачеплені даною рейтинговою дією», - наголошується в повідомленні.

S&P нагадує, що його кредитний рейтинг за національною шкалою - це думку агентства про кредитоспроможність емітента або боргового інструменту відносно інших емітентів і зобов'язань даної країни. Метою є забезпечення більшого ранжирування кредитного ризику всередині країни.

Раніше Міжнародне рейтингове агентство S&P Global Ratings підтвердило довгострокові та короткострокові суверенні кредитні рейтинги України.

Нагадаємо, міжнародне рейтингове агентство S&P Global Ratings підвищило довгостроковий рейтинг дефолту Укрзалізниці з рівня SD до ССС+ (обмежений дефолт).


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал