У столиці Литви запровадили туристичний податок

Читать на русском
Вільнюс запроваджує з 1 липня 2018 року туристичний податок, який становить 1 євро з людини за ніч.

У Вільнюсі з 1 липня 2018 року з гостей міста буде стягуватися податок у розмірі 1 євро з людини за ніч у готелі або іншому туристському об'єкті розміщення.

Як пише «Слово і Діло», про це повідомляє портал Vilnius-Tourism.

Названо країни для туризму з найдешевшою нерухомістюМіжнародна валютна компанія FairFX склала рейтинг країн для відпочинку з найдешевшою нерухомістю.

«Починаючи з 1 липня 2018 року, Вільнюс вводить туристичний податок, який становить 1 євро з людини за ніч. Він поширюється на всіх гостей міста, які користуються послугами з розміщення. Податок спрямований на підвищення конкурентоспроможності, поліпшення інфраструктури туризму і відпочинку Вільнюса», - йдеться в повідомленні.

Оплата проводитиметься під час купівлі номера готелю, в чеку податок буде зазначений окремим рядком.

За даними порталу, туристський податок не стягуватиметься з хворих, чиє лікування оплачує держава, з осіб молодше за 18 років (і старше при підтвердженні навчання в школі), з інвалідів (з рівнем працездатності 0-40%). Також податок не платитимуть особи, які орендували житло в столиці на тривалий термін (від місяця) і групи осіб, що здають в оренду десять або більше кімнат, для яких звільнення від сплати діє до 1 січня 2019 року.

Все більше міст і курортів вводять податок для туристів. Такий податок вже діє в популярних містах Німеччини, Італії, Іспанії, Балеарських островів, Голландії та Франції.

Нагадаємо, МАУ відкриває пряме регулярне повітряне сполучення між Одесою і Вільнюсом з 15 червня 2018 року.

Також Литва закликала Євросоюз заборонити російські телеканали.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал