Де цього літа відпочиватимуть українці

Читать на русском

Літо в самому розпалі, сезон відпусток офіційно відкритий, а це значить – сонце, море, пляж. Але не для більшості українців. Київський міжнародний інститут соціології провів опитування й з'ясував, що 64% наших співвітчизників не планують відпочивати. І ця цифра ще вища, ніж минулого року (тоді було 59%).

При цьому кількість українців, які не мають можливості кудись поїхати, знизилося в порівнянні з минулим роком – 22% проти 24%.

До яких країн світу та на який термін українці можуть в'їжджати без візДо 85 країн світу українці можуть відправитися лише за закордонним паспортом. В яких країнах потрібно оформлювати візу після приїзду, де нам будуть раді протягом 180 днів, а звідки попросять виїхати через два тижні?

Планують поїхати на відпочинок лише 24,4% українців. Більшість із них збираються до Карпат чи інших місць України. В основному це молодь 18-29 років. 7% українців відпочинуть на дачі або в заміському будинку (в основному люди середнього та похилого віку), 4% – у родичів, що мешкають у селах. Ще 12% українців не визначилися, як вони проведуть відпустку.

У КМІС зазначили, що на плани громадян почав впливати безвізовий режим з Європейським Союзом: цього року у відпустку за кордон хочуть поїхати 4,1% українців, хоча багато років ця цифра не піднімалася вище 2%. Цікаво, що серед тих, хто відпочиватиме за кордоном, більше чоловіків, аніж жінок.

Серед тих, у кого немає можливості поїхати відпочити, 20% жінок і 25% чоловіків. Якщо говорити про вік, то більшість – це люди 60-69 років, освіта в більшості середня і їм не вистачає грошей на їжу.

Детальніше – на інфографіці.

Нагадаємо, генерального прокурора Юрія Луценка та його дружину, народного депутата Ірину Луценко помітили на італійському курорті.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал