Україну обрали до економіко-соціальної ради ООН

Читать на русском
Генеральна Асамблея ООН в ході голосування обрала Україну до складу Економічної і Соціальної Ради ООН (ЕКОСОР) на період 2019-2021 рр.

Генеральна Асамблея ООН в ході голосування обрала Україну до складу Економічної і Соціальної Ради ООН (ЕКОСОР) на період 2019-2021 рр.

Членство України в ЕКОСОР підтримали 176 держав, повідомляє «Слово і Діло» в середу, 13 червня.

«Для України членство в ЕКОСОР сприятиме реалізації кращих світових практик у сфері соціально-економічних реформ. Плануємо також більш активно використовувати потенціал ООН для вирішення актуальних гуманітарних проблем», - заявив після процедури обрання постійний представник України при ООН Володимир Єльченко.

ЕКОСОР - один з шести ключових органів ООН, який відповідає за координацію діяльності ООН та її спеціалізованих установ в економічній і соціальній сферах. Він уповноважений, в тому числі, скликати спеціальні засідання з надзвичайних ситуацій гуманітарного характеру. До складу Ради входять 54 держави-члена ООН.

Як уточнили в Постійному представництві України при ООН, в 2019 році ЕКОСОР зосереджуватиметься на «розвитку рівноправного та інклюзивного суспільства, зокрема забезпеченні гендерної рівності, посилення соціального захисту людей з особливими потребами, поліпшення гуманітарної ситуації в зонах конфліктів, підтримки малого і середнього підприємництва, боротьбі зі зміною клімату».

В останній раз Україна обиралася до складу ЕКОСОР на період 2010-2012 років.

Раніше стали відомі подробиці доказів України проти Росії в суді ООН.

Нагадаємо також, в ООН підрахують загиблих на Донбасі за чотири роки.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...