Ситник: створення Антикорупційного суду – це тиск західних партнерів

Читать на русском
Ініціатива про створення Антикорупційного суду – це не добра воля української політичної еліти, це тиск з боку західних партнерів.

Ініціатива про створення Антикорупційного суду – це не добра воля української політичної еліти, це тиск з боку західних партнерів.

Антикорупційний суд створили. Що робити далі з «VIP засудженими корупціонерами»?7 червня ухвалила в другому читанні законопроект про створення Вищого антикорупційного суду. Про подальші заходи розповіли експерти.

Таку думку висловив директор Національного антикорупційного бюро (НАБУ) Артем Ситник на телеканалі «112 Україна», пише «Слово і Діло».

«Ініціатива про створення Антикорупційного суду, мається на увазі законопроект, це не добра воля нашої політичної еліти, це тиск з боку стратегічних західних партнерів. Україна на межі дефолту, потрібне зовнішнє фінансування. Але всі установи, які можуть це зробити, мається на увазі надати фінансування, всі прив'язують це фінансування до створення не просто Антикорупційного суду, а незалежного Антикорупційного суду», – сказав він.

Нагадаємо, МВФ перевірить ухвалений Радою закон про Антикорупційний суд.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал