У Конгресі США засудили проведення в Росії ЧС із футболу

Читать на русском
В американському Конгресі представили двопартійну резолюцію, яка присвячена ЧС з футболу в РФ.

У Конгресі Сполучених Штатів Америки представили двопартійну резолюцію, яка засуджує проведення в Російській Федерації Чемпіонату світу з футболу 2018 року.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав посольство України в США, повідомляє «Слово і Діло».

У документі, представленому групою конгресменів на чолі зі співголовою Конгресового українського кокусу Марсі Каптур та членом Комітету закордонних справ Палати представників Еліаною Рос-Летінен, засуджуються порушення Росією міжнародного права, зокрема триваючі дестабілізуючі дії Кремля в Україні та регіоні, а також цінностей, на яких заснована ФІФА.

Конгресмени нагадують про те, що російська агресія і триваюча незаконна окупація частин території України призвели до загибелі понад 10 тисяч осіб, спричинили 1,6 млн. внутрішньо переміщених осіб та утиски кримських татар як корінного населення Криму.

У резолюції наголошується, що Сполучені Штати та міжнародне співтовариство повинні продовжувати робити так, щоб Росія відповіла за свої вчинки і зазнала покарання за порушення міжнародного права, а також вживати заходів для попередження подальших дестабілізуючих дій Кремля.

Американські законодавці, зокрема, закликають Міжнародну федерацію футболу надати детальні публічні роз'яснення, чому вона продовжує планувати проведення Чемпіонату світу з футболу в Росії, беручи до уваги те, що РФ залишається під міжнародними санкціями за триваючу агресію проти України та незаконну окупацію Криму.

Нагадаємо, Верховна Рада готує заборону телеканалам транслювати ЧС з футболу.

Раніше стало відомо, хто придбав права на трансляцію ЧС-2018 в Україні.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: