Гройсман пригрозив піти у відставку: реакція соцмереж

Читать на русском

Володимир Гройсман пригрозив піти у відставку з посади прем'єра, якщо найближчим часом не ухвалять закон щодо Антикорупційного суду.
Володимир ГройсманСлово і Діло

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що піде у відставку, якщо найближчим часом не буде ухвалений закон про створення Антикорупційного суду.

«Я як прем'єр-міністр ухвалив для себе рішення: якщо такий незалежний суд не буде створений, я складу із себе повноваження прем'єр-міністра України й подам у відставку», – заявив він.

Прем'єр також повідомив, що сьогодні має намір працювати з головами фракцій і народними депутатами, щоб на засіданні Верховної Ради в четвер закон був проголосований.

«Слово і Діло» розбиралось, як у соціальних мережах відреагували на заяву прем'єра.

«Думаю, Володимир Борисович просто розуміє, що якщо нове підвищення цін на газ відбудеться за його прем'єрства, політичного майбутнього в нього немає. А він людина амбітна, й до того ж молода. Сидіти десь на віллі в Іспанії все життя йому буде нудно», – вважає журналістка Вікторія Світлова.

«Напевно, він вже шукає привід, щоб піти з корабля, який тоне. Сподіваюся, що перед тим, як піти у відставку, Володимир Борисович все-таки не забуде відзвітувати перед Верховною Радою за виконану роботу», – написав політичний консультант Микола Спиридонов.

«Постає питання, чому прем'єр лякає відставкою, а не президент, який подав цей законопроект? Чи Гройсман сплутав посаду прем'єра з президентської? Чи це чергова спецоперація?», – написав Віктор Скаршевський.

«Ну, все правильно, гучна заява є, перед Заходом засвітився, терміни не назвав, а суд цей можуть створювати довго. А там і від підвищення тарифів вдасться відмазатися. Ну й так, якщо суд таки створять, можна говорити «це все завдяки моїй непримиренній позиції», – написав журналіст Володимир Полуєв.

«З огляду на те, що він не подав у відставку ще, після всіх проколів як його уряду, так і його особисто, тут також не вірю. Та й якщо задуматися: навіщо Гройсману Антикорупційний суд? Він кандидат на лаву підсудних №2, якщо суд буде створений за всіма вимогами й рекомендаціями Венеційської комісії. Інша річ, якщо він буде створений за шулерською редакцією, але тоді всі вони грошей МВФ не отримають. Коротше кажучи, каламутна заява з популістським присмаком», – написав Назар Приходько.

«Це дійсно хороший крок. Справжній, грамотний, правильний піар. Шкода, ті, хто йому це продав, не розповіли, в чому підступ. А підступ у тому, що це працює лише на політиках. Якщо Гройсман зараз піде у відставку, то про його існування забудуть через два дні», – вважає В'ячеслав Чечило.

«Слухайте, а може, ну його той Антикорупційний суд. Якось без нього обійдемося», – написала Олена Яхно.

«Ставки підняті максимально. Тепер або закон плюс транш МВФ і передбачувана економічна й соціальна політика в країні. Або нас чекає найближчим часом непередбачувана зона турбулентності», – написав Віктор Таран.

Нагадаємо, в Кабінеті міністрів сьогодні, 4 червня, проходить термінова нарада.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: