СБУ розкрила висновки перевірки Савченко на поліграфі

Читать на русском
Детектор брехні підтвердив наміри нардепа Надії Савченко здійснити терористичні акти задля повалення конституційного ладу в Україні та захоплення державної влади.

Детектор брехні підтвердив наміри нардепа Надії Савченко здійснити терористичні акти задля повалення конституційного ладу в Україні та захоплення державної влади.

Як пише «Слово і Діло», про це повідомляє прес-служба СБУ.

Результати дослідження показали, що «Савченко обговорювала плани насильницького повалення конституційного ладу, брала участь у незаконних діях із поваленням конституційного ладу та особисто готувала насильницьке повалення конституційного ладу».

Також поліграв підтвердив, що нардеп обговорювала плани та готувалася до збройного захоплення влади для чого підшукувала та перевозила зброю.

Зазначають, що свої плани Савченко обговорювала з Володимиром Рубаном (підозрюваний у підготовці теракту керівник центру звільнення полонених «Офіцерський корпус»), Олександром Захарченком (так званий голова «ДНР»), Олександром Тимофєєвим (так званий «міністр доходів і зборів ДНР»). Зокрема, вона обговорювала зі спільниками плани вбивства керівників держави й особисто розподіляла ролі в замахах.

«Нею був розроблений чіткий план вбивства керівників держави, вона домовлялася зі спільниками, хто й що має робити під час замаху на вбивство керівників держави», – йдеться в повідомленні.

Поліграф також засвідчив, що Савченко готувалася здійснити теракт в Урядовому кварталі та будівлі Верховної Ради.

Проте експерти не отримали позитивних відповідей на питання, чи бажала Савченко змінити владу в Україні в конституційний спосіб, чи вважає вона діяльність президента України, народних депутатів України, прем’єр-міністра України, секретаря РНБО, членів Кабінету міністрів України, керівників політичних партій злочинною.

Повідомляється, що в зв’язку з протидією Савченко проведенню експертизи з використанням поліграфу комісія не змогла поставити нардепу всі запитання, а проведення експертизи було припинене.

Савченко проходила допит на поліграфі: він розпочався 13 квітня, а завершився 17 квітня.

Надію Савченко затримали 22 березня у Верховній Раді після того, як парламент зняв із неї недоторканність.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал