Омелян отримав припис НАЗК

Читать на русском
НАЗК внесло припис міністру інфраструктури України Володимиру Омеляну щодо в. о. директора державного підприємства Морський торговельний порт Усть-Дунайськ Володимира Швидченка.

НАЗК внесло припис міністру інфраструктури України Володимиру Омеляну щодо в. о. директора державного підприємства «Морський торговельний порт Усть-Дунайськ» Володимира Швидченка.

Як пише «Слово і Діло», про це інформує офіційний сайт НАЗК.

Володимир ОмелянМіністр інфраструктури України

Національне агентство встановило, що Швидченко, перебуваючи на посаді директора, а потім в. о. директора держпідприємства, мав потенційний конфлікт інтересів, зумовлений особистою майновою зацікавленістю, при виконанні договорів про надання послуг із використання цим підприємством його власного автомобільного транспорту.

«Незмінний обсяг службових повноважень керівника підприємства, безперервне користування підприємством послугами з використання автотранспорту Володимира Швидченка (упродовж трьох років) вказують на тривалий характер такого конфлікту інтересів», – наголошують в Агентстві.

Крім того, встановлено, що в. о. директора державного підприємства не повідомляв про наявність конфлікту інтересів, зумовленого особистою майновою зацікавленістю, керівництву Мінінфраструктури.

Згідно з приписом, Національне агентство вимагає провести службове розслідування та розглянути питання щодо притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності.

Як повідомлялося, НАБУ почало розслідування проти Омеляна за підозрою в незаконному збагаченні й отримало доступ до інформації про його мобільні переговори.

Також НАБУ розслідує декларування Омеляном недостовірної інформації.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.