НАБУ отримало доступ до документів ПриватБанку у справі Омеляна

Читать на русском
Співробітники Антикорупційного бюро перевірять рахунки в ПриватБанку, які можуть бути пов'язані зі справою голови Мінінфраструктури.
Володимир Омелянфото: «Слово і Діло»

У рамках розслідування кримінального провадження за фактом можливих незаконного збагачення і декларування недостовірної інформації міністра інфраструктури Володимира Омеляна детективи НАБУ отримали доступ до рахунків у ПриватБанку.

Таке рішення ухвалив суддя Солом'янського районного суду міста Києва за результатами розгляду відповідного клопотання, повідомляє «Слово і Діло».

Зазначається, що Омелян з 2015 року користується автомобілем свого брата BMW X5 2015 року орієнтовною вартістю в 1,6 мільйон гривень, однак він не вказаний у деклараціях міністра. Детектив обґрунтовував цю інформацію тим, що між братом політика і страховою компанією «Уніка» були укладені договори добровільного страхування, в яких вказано особистий мобільний номер Омеляна.

До того ж, за інформацією слідства, окремі страхові платежі, згідно вищевказаних договорів оплачувалися з рахунку ПриватБанку, що підтверджується платіжним дорученням. Детектив просив суд надати тимчасовий доступ до документів Привату, а саме: платіжних документів, що підтверджують оплату за страховими платежами на рахунок страхової компанії «Уніка» з двох рахунків у ПриватБанку.

Суддя задовольнив клопотання.

Крім того, в судовому рішенні вказується, що Омелян у період з 2012 по 2016 роки офіційно отримав дохід на суму в майже 1,3 млн грн, а його дружина – 2,32 млн грн. Водночас,ув деклараціях міністра за 2015-2016 роки вказані його заощадження в 90 тисяч доларів і 25 тисяч євро, а у дружини політика зберігаються 70 тисяч доларів. При цьому детектив НАБУ вказує, що Омелян з 1999 року працює виключно на державній службі.

Також, як зазначається в ухвалі, в кінці грудня 2017 року детектив НАБУ виніс постанову про проведення почеркознавчої експертизи.

Нагадаємо, НАБУ отримало доступ до страхового договору, укладеного між братом Омеляна і компанією «Уніка», в якому вказано особистий телефон міністра.

Раніше у НАБУ підтвердили обшук у голови Мінінфраструктури.

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал