Німеччина і Австрія посилять контроль на кордонах

Читать на русском
Влада Німеччини та Австрії посилюють боротьбу проти злочинності і нелегальної міграції, посиливши контроль на кордонах.

Влада Німеччини та Австрії посилюють боротьбу проти злочинності і нелегальної міграції, посиливши контроль на кордонах.

Як повідомляє DW, співробітники федеральних поліцій обох країн, а також баварської земельної поліції почнуть спільне патрулювання в прикордонних областях з 1 червня, передає «Слово і Діло».

На альпійському прикордонному перевалі Бреннер буде введено спільне німецько-австрійське патрулювання. Замість парних патрулів на чергування будуть виходити по троє поліцейських. Початковий термін для цих заходів - три місяці, після чого будуть підведені підсумки.

Поліцейські мають намір ретельніше контролювати залізничне сполучення, особливо вантажне. За словами представника федеральної поліції Німеччини в Мюнхені Томаса Боровика, «ми маємо намір на ранніх стадіях перешкодити нелегальному в'їзду на вантажних поїздах, що небезпечно, і запобігти нещасним випадкам. Мігранти знову і знову наражають себе на небезпеку, ставлячи на карту власні життя».

У 2017 році в регіоні, за який відповідає управління федеральної поліції в Мюнхені, з вантажних поїздів були зняті близько 1000 нелегальних мігрантів. Вони намагалися в'їхати до Німеччини, ховаючись між вантажних вагонів або на їніх дахах.

За даними поліції, кількість нелегальних мігрантів йде на спад. У 2017 році на австрійсько-німецькому кордоні було затримано близько 14600 чоловік, 7200 з них були відправлені назад. За перші чотири місяці 2018 року було здійснено близько 3800 затримань. У 2016 році кількість затримань в регіоні склала близько 127 тисяч.

Раніше повідомлялося, що РФ блокує розширення мандату ОБСЄ на всю ділянку українсько-російського кордону.

Нагадаємо також, що біля кордонів Латвії помічені російські військові кораблі.

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися: